Szuflada aktywna NOVITUS do Nano E / Deon E

Stan: Nowy produkt

Producent:

Szuflada aktywna NOVITUS przeznaczona dla kas fiskalnych Nano E / Deon E wyposażona jest w cztery przegrody z dociskami na banknoty oraz w  8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały są wyjmowane a ich pojemność jest regulowana.  

250,00 zł netto

Opis

Sterowanie szufladą:8-12 V
Zasilanie sieciowe:Zasilacz 9V w komplecie
Szerokość:250
Wysokość:104
Głębokość:405
Kolor:grafit
Pojemniki na bilon:8
Pojemniki na banknoty:4

Więcej informacji

Szuflada aktywna NOVITUS przeznaczona dla kas fiskalnych Nano E / Deon E wyposażona jest w cztery przegrody z dociskami na banknoty oraz w  8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały są wyjmowane a ich pojemność jest regulowana.  Szuflada aktywna NOVITUS otwiera się automatycznie po zakończeniu paragonu i służy do bezpiecznego przechowywania środków płatniczych (monet, banknotów, bonów oraz potwierdzeń płatności kartą kredytową)

Szuflada "aktywna" o wymiarach 350/104/405 [mm] podłączana jest do złącza RS232 (RJ4) kasy i sterowana sygnałem "logicznym". Szuflada zasilana jest własnym zasilaczem 9V. Napięcie elektromagnesu w szufladzie to ok. 8-12 [V]. Ponadto wyposażona jest w przycisk awaryjnego otwierania. Dołączone są do niej dwa klucze. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

  • 1 161,00 zł 1 290,00 zł -10%
    Obniżka!

    Kasa fiskalna NOVITUS Nano E jest najmniejszą dostępną na rynku kasą fiskalną realizującą kopię wydruków na elektronicznym nośniku danych. Nowoczesną kasę fiskalną NOVITUS Nano E wyróżnia ergonomiczna konstrukcja oraz wyjątkowo wydajne zasilanie akumulatorowe, przez co świetnie sprawdzi się w pracy zarówno stacjonarnej jak i mobilnej.

  • 2 061,00 zł 2 290,00 zł -10%
    Wyprzedaż!

    Drukarka fiskalna NOVITUS DEON E to nowoczesna, przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Drukarka fiskalna NOVITUS DEON E to najnowocześniejsze urządzenie przystosowane do pracy mobilnej dzięki swojej poręcznej oraz ergonomicznej budowie oraz zastosowaniu wyjątkowo wydajnego akumulatora, pozwalającego...

Faqs