Wyprzedaż!
Kasa fiskalna NOVITUS Mała Plus E front

Kasa fiskalna NOVITUS Mała Plus E

Stan: Nowy produkt

Producent:

Kasa fiskalna NOVITUS Mała Plus E to przeznaczona dla niewielkich punktów sprzedaży, oparta na najnowszej technologii kasa fiskalna rejestrująca kopię wydruku na nośniku elektronicznym (karta SD) zgodnie z aktualnymi wymogami Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju.

1 125,00 zł netto

-10%

1 250,00 zł netto

Opis

Typ:kasa fiskalna jednostanowiskowa prosta
Przeznaczenie:małe i średnie punkty handlowe
Liczba towarów:3000
Liczba stawek PTU:7
Liczba grup towarowych:42
Liczba kasjerów:8
Rabaty/narzuty:tak, kwotowe, procentowe, na pozycje, na paragon
Opakowania:64
Nazwa towaru:40 znaków
Nośnik kopii elektronicznej:Karta SD / mikro SD
Rodzaj mechanizmu drukującego:termiczny, easy loading
Typ mechanizmu drukującego:FUJITSU FTP 628
Szerokość papieru:57 mm
Rodzaj klawiatury:alfanumeryczna
Liczba klawiszy:19
Wyświetlacz klienta:LCD 2 x 16 znaków, podświetlany, niebieski
Wyświetlacz operatora:LCD 2 x 16 znaków, podświetlany, niebieski
Złącza komunikacyjne:2 x RS232
Współpraca z urządzeniami:komputer, skaner, waga, terminal EFT, modem
Sterowanie szufladą:tak, aktywna
Zasilanie sieciowe:zasilacz zewnętrzny 230V / 9V, 700mA
Zasilanie awaryjne:akumulator 6V, 3Ah
Szerokość:194 mm
Wysokość:105 mm
Głębokość:215 mm
Waga:1,5 kg

Więcej informacji

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E to urządzenie stworzone z myślą o małych punktach sprzedaży. Wykonuje rejestrację kopii wydruków ( zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r.) na elektronicznym nośniku danych - karcie SD, znajdującej się pod pokrywą mechanizmu drukującego. Karta SD jest dostępna dla użytkownika kasy. Zapisane na karcie SD dane można w całości lub częściowo drukować za pomocą mechanizmu drukującego kasy fiskalnej Novitus Mała Plus E a także przeglądać lub obrabiać w komputerze PC.

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E to kasa wyróżniająca się nowoczesnym wzornictwem, niezwykle ergonomiczna, pracująca na podzespołach najwyższej jakości. Posiada czytelny wyświetlacz oraz intuicyjną klawiaturę. Jest prosta w obsłudze - sprawdzi się zarówno u początkujących jak i doświadczonych użytkowników kas fiskalnych, a dzięki niewielkiemu rozmiarowi doskonale wpasuje się w małe i ograniczone powierzchnie stanowiska sprzedażowego. 

W bazie towarów kasy fiskalnej Novitus Mała Plus E można zaprogramować do 3000 artykułów/towarów oraz wprowadzić i zaprogramować nazwę artykułu/towaru do 40 znaków.
Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E pozwala użytkownikowi na wyszukiwanie artykułu/towaru według nazwy i możliwość ich wyboru z definiowalnych list.
Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E ma możliwość przyporządkowania dwóch kodów - porządkowego i kreskowego, dla każdego artykułu/towaru. Urządzenie identyfikuje do ośmiu kasjerów, co pozwala na ich indywidualną pracę. 


Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E współpracuje z komputerem oraz samodzielnie steruje szufladą na pieniądze

Do kasy fiskalnej Novitus Mała Plus E można podłączyć:

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E wyposażona jest w mechanizm Fujitsu typu easy loading - dzięki temu wymiana papieru w kasie jest niezwykle prosta i szybka („wrzuć i pracuj!”), a wydrukowanie paragonu to 10 linii tekstu na sekundę. Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E pracuje na papierze o szerokości 57 mm. Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E ma możliwość umieszczenia na paragonie wyróżniającego graficznego nagłówka a także NIP nabywcy - dzięki temu nie ma konieczności wystawiania klientom faktur na zakupy do kwoty 450 PLN. 

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E obsługuje walutę Euro, pozwala również na ustalenia waluty głównej, w której prowadzona będzie sprzedaż. Ponadto istnieje możliwość wykonania zmiany waluty z wyprzedzeniem oraz informacyjne wydrukowanie wartości paragonu - z waluty głównej na dowolnie inną pod paragonem fiskalnym wraz z informacją o przeliczniku oraz wydaną resztą.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Faqs

Pobierz

Instrukcja obsługi Novitus Mała Plus E v 1.10

Pobierz (3.2M)

Instrukcja obsługi Novitus Mała Plus E do v 2.01

Pobierz (2.88M)

Quick Start - instrukcja podręczna

Pobierz (397.23k)