Kasa fiskalna NOVITUS Next

Stan: Nowy produkt

Producent:

Nowość na rynku, kasa fiskalna najnowszej generacji NOVITUS Next to przyszłość systemów fiskalnych. Kasa fiskalna  NOVITUS Next to ultranowoczesne urządzenie oparte o dotykowy tablet z systemem Android. Wykorzystuje zaawansowane, a jednocześnie intuicyjne oprogramowanie, rewolucjonizując rynek kas fiskalnych.

2 190,00 zł netto

Opis

Liczba towarów:bez limitu
Liczba kodów dowiązanych:bez limitu
Liczba stawek PTU:7
Liczba grup towarowych:bez limitu
Liczba kasjerów:bez limitu
Rabaty/narzuty:tak
Pojemność bufora On-Line:bez limitu
Opakowania:bez limitu
Nazwa towaru:40 znaków
Nośnik kopii elektronicznej:karta uSD
Rodzaj mechanizmu drukującego:Fujitsu
Typ mechanizmu drukującego:wrzuć i pracuj, obcinacz papieru
Szerokość papieru:57 mm/60m
Rodzaj klawiatury:mechaniczna (switchowa) oraz ekran dotykowy
Liczba klawiszy:20 klawiszy mechanicznych + ekran dotykowy
Klawisze szybkiej sprzedaży:85 na ekranie dotykowym i 12 na klawiaturze fizycznej
Wyświetlacz klienta:graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22
Wyświetlacz operatora:dotykowy Ekran TFT kolorowy 7 cali
Złącza komunikacyjne:3x RS232, 2xUSB, LAN, 1x HDMI, 1x Audio
Współpraca z urządzeniami:komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS,
Sterowanie szufladą:aktywne
Zasilanie sieciowe:230V / 12V / 2A
Zasilanie awaryjne:6V, 3Ah (40 000 wierszy, 2 500 paragonów)
Szerokość:262 mm
Wysokość:96 mm
Głębokość:242 mm
Waga:1.8 kg
Przekątna ekranu:7"
Ilość portów USB:1 x USB (dwukanałowe), 1 x (skaner, pendrive, klawiatura USB)
Sieć Ethernet:1 x (PC, EFT, monitoring)
Szybkość druku:16 linii/s

Więcej informacji

Nowość na rynku, kasa fiskalna najnowszej generacji NOVITUS Next to przyszłość systemów fiskalnych. Kasa fiskalna  NOVITUS Next to ultranowoczesne urządzenie oparte o dotykowy tablet z systemem Android. Wykorzystuje zaawansowane, a jednocześnie intuicyjne oprogramowanie, rewolucjonizując rynek kas fiskalnych. 

Obsługa kasy fiskalnej NOVITUS Next jest prosta i intuicyjna jak obsługa smartfona. Kasa fiskalna Novitus Next działa w systemie Android, posiada intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie, które można dowolnie skonfigurować i dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. 

Najnowocześniejszy produkt marki NOVITUS pozwala na dobór opytmalnej kolorystyki pól na ekranie kasy fiskalnej, dając możliwość wyboru spośród pięciu kolorów. Personalizacja urządzenia wynika również z możliwości przypisywania dowolnych funkcji pól na ekranie. 

W kasie fiskalnej NOVITUS Next zastosowany został niezwykle czuły ekran, który znacznie ułatwia pracę oraz obsługę klientów. Komfort pracy z kasą fiskalna NOVITUS Next wynika z możliwości szybkiej i prostej edycji wszystkich parametrów kasy przy pomocy pełnej klawiatury ekranowej. Kasa NOVITUS Next posiada również klawiaturę fizyczną, która może być wykorzystywana wówczas gdy warunki utrudniają korzystanie z klawiatury dotykowej.

Kasa fiskalna NOVITUS Next jest wyposażona w japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru, który pozwala błyskawicznie wydrukować paragon bez ręcznego odrywania papieru, bowiem to obcinacz mechanizmu drukującego kasy fiskalnej NOVITUS Next obetnie papier. Co więcej wymiana rolki papieru w kasie fiskalnej NOVITUS Next jest wyjątkowo szybka i prosta. Wystarczy umieścić rolkę w kasie i można od razu pracować. 

Kasa fiskalna Novitus Next jest wyposażona w przydatne złącza komunikacyjne, umożliwiające podłączenie niezbędnych urządzeń potrzebnych na stanowisku pracy - w standardzie port ethernet - umożliwia bezproblemowe korzystanie z połączenia internetowego oraz z zewnętrznymi systemami sprzedaży. Kasa fiskalna NOVITUS Next posiada możliwość skorzystania z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB.

Kasa fiskalna Novitus Next posiada wiele funkcji, których nie znajdziesz w innych urządzeniach - między innymi ewidencjonowanie towarów i kontrahentów, wystawianie faktur oraz możliwość wysłania ich na adres e-mail, edycja paragonów oraz ich parkowanie.

Kasa fiskalna Novitus Next pozwoli Tobie na szybki wgląd w dane biznesowe, pozwoli przeanalizować dane sprzedażowe każdego produktu osobno lub całości asortymentu w dowolnie wybranym przedziale czasowym. Kasa fiskalna Novitus Next umożliwia także przeanalizowanie sprzedaży kasjerów.

Kasa fiskalna Novitus Next umożliwia wykonanie raportów fiskalnych i niefiskalnych, paragonów, faktur oraz środków płatniczych. Istnieje również możliwość wykonania raportów kasjerskich i asortymentowych.

Wszystkie dane z kasy fiskalnej Novitus Next możesz wykorzystać w innowacyjnej chmurowej aplikacji NoviCloud, dostępnej w przeglądarce internetowej. Pozwala ona na archiwizację bazy danych kasy fiskalnej Novitus Next w celu zabezpieczenia ich. Chmura NoviCloud daje możliwość monitorowania oraz zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Więcej informacji o usłudze NoviCloud oraz jej możliwościach znajdziesz w linku: http://novicloud.pl

Kasa fiskalna Novitus Next współpracuje z M/PLATFORM - bogatym systemem e-usług dla przedsiębiorców i konsumentów. Jeśli jesteś właścicielem punktu handlowego system ten umożliwi Twoim klientom doładowania telefonów, opłacanie rachunków, nadawanie i odbieranie przesyłek a Ty uzyskasz dostęp do narzędzi, które ułatwią Ci zarządzanie i prowadzenie biznesu. Więcej informacji o M/PLATFORM na stronie https://www.mplatform.com.pl

Kasa fiskalna Novitus Next pracuje w systemie Android i pozwala korzystać ze stron WWW, skrzynek mailowych oraz wielu Androidowych aplikacji - podczas przerwy w pracy kasa fiskalna Novitus Next umożliwia korzystanie z niej jak z każdego innego tabletu. Pozwala surfować po internecie, słuchać muzyki, oglądać YouTube.

Kasa fiskalna Novitus Next posiada w standardzie takie aplikacje jak:

  • kalkulator
  • zegar
  • kontakty
  • galeria
  • kalendarz 

Kasa fiskalna Novitus Next dostępna jest w dwóch kolorach - białym oraz czarnym

Wraz z zakupem kasy fiskalnej Novitus next dostajesz darmowy dostęp do usługi archiwizacji w systemie zarządzania sprzedażą On-Line Novitus NoviCloud

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Faqs