Kasa fiskalna NOVITUS Nano E jasna

Stan: Nowy produkt

Producent:

Jasna wersja znanej kasy fiskalnej NOVITUS Nano E. Najmniejsza dostępna na rynku kasą fiskalną realizującą kopię wydruków na elektronicznym nośniku danych. Nowoczesną kasę fiskalną NOVITUS Nano E wyróżnia ergonomiczna konstrukcja oraz wyjątkowo wydajne zasilanie akumulatorowe, przez co świetnie sprawdzi się w pracy zarówno stacjonarnej jak i mobilnej.

1 161,00 zł netto

-10%

1 290,00 zł netto

Opis

Typ:kasa fiskalna przenośna z elektroniczną kopią
Przeznaczenie:małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
Liczba towarów:3000
Liczba stawek PTU:7
Liczba grup towarowych:42
Liczba kasjerów:8
Rabaty/narzuty:tak
Pojemność bufora On-Line:2000
Opakowania:64
Nazwa towaru:40 znaków
Nośnik kopii elektronicznej:Karta SD 4GB
Rodzaj mechanizmu drukującego:termiczny, typu clamshell
Typ mechanizmu drukującego:Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru:57 mm
Rodzaj klawiatury:alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
Liczba klawiszy:23 w tym 4 funkcyjne
Klawisze szybkiej sprzedaży:8 (4 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
Wyświetlacz klienta:alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Wyświetlacz operatora:alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Złącza komunikacyjne:1 x RS232, 1 x USB (dwukanałowe), Bluetooth (opcja)
Współpraca z urządzeniami:komputer, czytnik, waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth
Sterowanie szufladą:tak (aktywna)
Zasilanie sieciowe:230 V, zasilacz zewnętrzny
Zasilanie awaryjne:wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah
Szerokość:94 mm
Wysokość:58 mm
Głębokość:229 mm
Waga:0,65 kg

Więcej informacji

Jasna wersja kasy fiskalnej NOVITUS Nano E idealnie sprawdzi się w gabinetach lekarskich, zakładach fryzjerskich oraz kosmetycznych gdzie wymagany jest delikatny i elegancki wygląd.

Kasa fiskalna NOVITUS Nano E jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim rynku! Swój ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary urządzenie zawdzięcza wieloletniej pracy i doświadczeniu inżynierów firmy NOVITUS. Konkurencja naśladując wzorce próbuje odtworzyć rozwiązania, które NOVITUS oferujemy od lat. Jedno jest pewne - oryginał jest tylko jeden!

Kasa fiskalna NOVITUS Nano e jest mała, ale profesjonalna. Nano E to wszechstronna kasa fiskalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 750 000 użytkowników.

Urządzenie umożliwia wydruk do 10 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Dzięki temu Użytkownik może pracować na kasie nawet kilka dni bez ładowania akumulatora.

Wymienny akumulator pozwoli Ci pracować jeszcze dłużej i w dowolnym miejscu. Pracując ciągle w miejscach, gdzie nie ma zasilania sieciowego możesz używać naprzemiennie dwóch pakietów akumulatorowych. Rozładowany akumulator możesz ładować w kasie lub poza urządzeniem, za pomocą standardowego zasilacza dostarczonego w komplecie z kasą.

Alfanumeryczna, precyzyjnie działająca klawiatura kasy fiskalnej NOVITUS Nano E ułatwia obsługę, programowanie oraz wykonywanie raportów. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura kasy pozwoli na prace równiez w ciemnościach.  Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowanego do obudowy kasy, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem.

Złącze komunikacyjne RS232 oraz USB w standardzie i bez dodatkowych dopłat. Każda kasa fiskalna NOVITUS Nano E może współpracować z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym lub wagą bez konieczności dokupowania dodatkowych modułów. Kasa Nano E potrafi również sterować szufladą (aktywną) co także oferujemy w standardzie.

Nowoczesna, bezpieczna i wygodna w codziennej eksploatacji. Wszystkie operacje wykonywane na kasie fiskalnej NOVITUS Nano E zapisują się w postaci cyfrowej na karcie SD. Tradycyjna kopia papierowa zajęłaby kilkanaście kartonów zadrukowanych rolek. Dodatkowo kasa wewnątrz tworzy jeszcze jedną kopię bezpieczeństwa danych na karcie microSD na wypadek uszkodzenia lub zagubienia karty SD.

Kto nie chciałby mieć kasy fiskalnej, która wraz z rozwojem firmy będzie zawsze z Tobą. Kasa fiskalna NOVITUS Nano E posiada rozbudowaną bazę towarową, która pomieści wszystkie artykułu małego sklepu, a długa nazwa towaru lub usługi w sposób czytelny zidentyfikuje każdy artykuł na paragonie. Nano E oferuje również możliwość podania własnego opisu towaru podczas sprzedaży, bez konieczności wcześniejszego programowania go w bazie.

Kasa wyposażona jest w niezawodny mechanizm drukujący, japońskiej firmy Fujitsu, sprawdzony w setkach tysięcy urządzeń fiskalnych. Zastosowanie mechanizmu typu "clamshell" powoduje, że operacja wymiany papieru jest dziecinnie prosta. Odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący kasę do pracy przenośnej. Możliwość używania papieru o długości 30 metrów bieżących pozwala na wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce. Dzięki elektronicznej kopii wydruków, w kasie Nano E używa się tylko jednej rolki papieru.

Bez względu na prowadzoną działalność, kasa zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach umożliwiają funkcje busowe. Obsługę wypożyczalni oraz parkingów umożliwiają funkcje czasowe. Wykorzystuj kasę również jako sprawdzarkę cen towarów. Kasa przypomni też o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego oraz przeglądu okresowego.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Faqs

Pobierz

Instrukcja obsługi kasy Nano E z programem 3.02 (v25)

Pobierz (2.73M)

Instrukcja obsługi kasy Nano E (v22)

Pobierz (1.99M)

Quick Start - instrukcja podręczna

Pobierz (2.06M)

Ulotka kasy fiskalnej NOVITUS Nano E

Pobierz (1022.5k)

Certyfika bezpieczeństwa CE dla kasy fiskalnej Novitus Nano E

Pobierz (224.13k)

Instrukcja zmiany czasu w kasie fiskalnej Novitus Nano E

Pobierz (216.49k)