Kasa fiskalna NOVITUS ONE Online

Stan: Nowy produkt

Producent:

Już wkrótce w sprzedaży najnowocześniejsza kasa mobilna na rynku NOVITUS ONE Online

1 790,00 zł netto

Więcej informacji

ONE znaczy jeden, jedyny, wyjątkowy. Jesteśmy dumni móc zaprezentować jedną z najlepszych kas fiskalnych marki Novitus. Po kasie fiskalnej Novitus Next to kolejny krok w przyszłość urządzeń fiskalnych. Kasa fiskalna Novitus One online pokazuje jak dalece dystansujemy konkurencję.

Technologia stworzona przez Novitus wyznacza trendy i staje się poprzeczką dla innych producentów. Kasa fiskalna Novitus One online to kwintesencja doświadczenia i umiejętności najlepszych inżynierów w branży.

Podstawowe cechy:

  • Novitus One online wyposażony jest w dotykowy, 5 calowy ekran o dużej rozdzielczości, pokryty hartowaną szybką, która się nie rysuje i w praktyce nie da się jej łatwo uszkodzić.
  • Mnogość złącz, do których podłączysz wszystkie peryferia, których możesz potrzebować.
  • Łatwo wymienialna bateria pozwalająca bardzo długo pracować bez zasilacza i wydrukować nawet 1000 paragonów
  • Teraz masz nawet 6 paneli przycisków, pod którymi zaprogramujesz dowolny towar lub funkcję. Wielkość przycisków i ich liczba również można zmieniać od 4 aż do 30 na każdym panelu.
  • Konfigurowalne ekrany znane dotąd tylko z drogich systemów sprzedażowych, są też w kasie fiskalnej Novitus One online.
  • Wystawianie faktur i korekt, dokumenty zwrotu, dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki i kilkadziesiąt innych łatwo dostępnych funkcji, które są potrzebne w każdym biznesie.
  • Kiedy masz już kasę fiskalną Novitus One Online to NoviCloud jest dla Ciebie. W NoviCloud masz dostęp do wszystkiego co się dzieje na Twoich kasach i monitorujesz i zarządzasz całym biznesem z każdego miejsca na ziemi.

Czy jesteś prawnikiem czy mechanikiem, lekarzem czy sprzedawczynią w sklepie, a może parkingowym, fryzjerką, kierowcą lub gastronomem, nie miej wątpliwości, że One jest dla Ciebie.

Kasa fiskalna Novitus One Online to doświadczenie i niezwykła funkcjonalność zamknięta w pięknie zaprojektowanej formie. Produkowana jest dla Ciebie aż w pięciu niepowtarzalnych zestawieniach kolorystycznych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Faqs