SOGA XS - oprogramowanie dla małej gastronomii

Stan: Nowy produkt

Producent:

Oprogramowanie SOGA XS, dedykowane jest małym punktom gastronomicznym, ceniących sobie szybką i intuicyjną sprzedaż. Moduł SOGA XS umożliwia płynne przejście do standardowej wersji programu SOGA, jeśli w raz z rozwojem firmy pojawi się potrzeba korzystania z dodatkowych funkcji oprogramowania.

790,00 zł netto

Więcej informacji

Oprogramowanie SOGA XS, dedykowane jest małym punktom gastronomicznym, ceniących sobie szybką i intuicyjną sprzedaż. Moduł SOGA XS umożliwia płynne przejście do standardowej wersji programu SOGA, jeśli w raz z rozwojem firmy pojawi się potrzeba korzystania z dodatkowych funkcji oprogramowania. Wersja SOGA XS idealnie sprawdzi się do obsługi jednej sali do 10 stolików. 

Podstawowymi różnicami pomiędzy oprogramowaniem SOGA XS a pełną wersją programu SOGA jest ograniczona liczba stolików do 10, brak takich funkcji jak obsługa magazynu, bonowników i wag. Oprogramowanie SOGA XS w przeciwieństwie do SOGA nie korzysta z pracy w sieci, podglądu kierownika, eksportów do paragonów księgowych, zestawień własnych oraz zestawów składanych.  

SOGASTANDARDXS
Współpraca z SOHOTAKNIE
Współpraca z innymi systemami hotelowymiTAKNIE
Obsługa magazynuTAKNIE
Obsługa bonownikówTAKNIE
Obsługa wagTAKNIE
Praca w sieciTAKNIE
Podgląd dla kierownikaTAKNIE
Eksport do programu księgowegoTAKNIE
Moduł zestawienia własneTAKNIE
Zestawy składaneTAKNIE
Obsługa pizzyTAKNIE
Liczba salb/o1
Liczba stolikówb/o10
Koszt uaktualnienia10%30%
Koszt uaktualnienia po 13 miesiącach30%75%
Forma sprzedażyBOXLIC

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Faqs