WAPRO Gang

Stan: Nowy produkt

Producent:

Oprogramowanie WAPRO Gang wspomaga pracę działów kadr oraz rachuby płac w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych czy usługowych. 

990,00 zł netto

Więcej informacji

Wygodna i dokładna obsługa kadrowo-płacowy

Program WAPRO Gang przeznaczony jest do obsługi działów kadrowych w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Dzięki WAPRO Gang z łatwością obsłużysz płace. Dodatkowo oprogramowanie sprawdzi się w jednostkach budżetowych oraz instytucjach o zróżnicowanej strukturze zatrudnienia. Ponadto dzięki WAPRO Gang obsłużysz również płace, których systemy wynagrodzeni oraz rozliczanie czasu pracy są różne.  

WAPRO Gang to również ewidencja kadrowa. Naliczanie zasiłków z ubezpieczenia społecznego i prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS z pomocą WAPRO Gang odbywa się sprawnie. 

Pozostałymi funkcjami WARO Gang, ułatwiającymi obsługę kadrową w przedsiębiorstwie są 


WAPRO Gang zapewnia sprawne zarządzanie pracownikami i listami płac, ewidencję nieobecności, współpracę z rejestratorami czasu pracy przy jednoczesnej ochronie danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem. Współpracuje z programem Płatnik, pozwala na elektroniczny transfer do PFRON oraz obsługę umów cywilnoprawnych.

Pewne i bezbłędne informacje

Wbudowane mechanizmy kontroli, automatyzacja operacji oraz zgodność z przepisami zapewniana przez specjalistów gwarantuje najwyższą jakość danych w programie.

Efektywniejsze działanie

Możliwość prowadzenia pełnej i aktualnej ewidencji pracowniczej oraz szybszej i sprawniejszej obsługi zagadnień kadrowo-płacowych.

Sprawniejsza wymiana danych

Współpraca z aplikacjami finansowo–księgowymi i analitycznym Asseco WAPRO pozwala na lepszą kontrolę i zarządzanie firmą.

Większa wydajność pracy

Automatyzacja przetwarzania danych, naliczania płac i przenoszenia informacji do programów księgowych ułatwia i przyspiesza pracę.

Eliminacja błędów

Automatyzacja naliczenia list płac i generowania raportów oraz eksport danych do systemów zewnętrznych ułatwiają eliminację błędów oraz pozwalają na zmniejszenie kosztu działania firmy.

Łatwy rozwój aplikacji

Swój program kadrowo-płacowy WAPRO Gang możesz rozbudowywać wraz z rozwojem firmy i zatrudnianiem nowych pracowników.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Faqs

    Pobierz

    WAPRO WF-GANG szczegółowy opis programu.

    Pobierz (1.08M)