WAPRO Analizy

Stan: Nowy produkt

Producent:

Oprogramowanie WAPRO Analizy to nowoczesny system analityczny pozwalający na wszechstronną kontrolę działania firmy.

1 090,00 zł netto

Więcej informacji

Oprogramowanie WAPRO Analizy to system analityczny umożliwiający profesjonalną kontrolę wyników firmy. 

Program WAPRO Analizy umożliwia analizę danych z różnych aplikacji WAPRO, dzięki czemu pozwala na generowanie zestawień i dokładną analizę danych gromadzonych w pozostałych aplikacjach WAPRO. WAPRO Analizy pozwala na prezentowanie danych w postaci czytelnych zestawień tabelarycznych oraz wykresów. Zebrane w jednym miejscu dane handlowe oraz finansowe pozwalają na kompleksowe zaprezentowanie wyników firmy. 

WAPRO Analizy zbiera dane z innych aplikacji wykorzystywanych do zarządzania firmą. Oprogramowanie WAPRO otwiera przed przedsiębiorcą szereg możliwości dzięki zróżnicowanym formom analiz. Analiza odbywa się dynamicznie, bez czasochłonnego importowania danych dzięki wykorzystaniu źródłowych baz. Ponadto użytkownik WAPRO Analizy odnajdzie w jednej aplikacji wszelkie niezbędne informacje finansowe oraz handlowe firmy. 

Oprogramowanie wyposażone zostało w liczne narzędzia pozwalające na generowanie różnych konfiguracji zestawień analitycznych. Dodatkowo pozwala na łatwą zmianę zakresu czy układu prezentowanych informacji również z uwzględnieniem zmian sezonowych. Umożliwia analizę danych również z uwagi na zmieniające się trendy 

WAPRO Analizy dostarcza zaprojektowane przez specjalistów szablony analiz, które możesz modyfikować i przekształcać według potrzeb Twojej firmy. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Faqs