streamSOFT Pakiet dla Biur Rachunkowych PCBiznes PREMIUM

Stan: Nowy produkt

Producent:

streamSOFT Pakiet dla Biur Rachunkowych PCBiznes, zawiera: Aga - Kadry i Płace, Ala - Księga Podatkowa, Ewa - Fakturowanie i Magazyn

1 890,00 zł netto

zamiast 2 770,00 zł

Więcej informacji

streamSOFT PCBiznes Pakiet dla Biur Rachunkowych PREMIUM

Pakiet PCBiznes dla Biura Rachunkowego zawiera:

  • Program Aga - kadry i płace wersja dla Biura Rachunkowego jednostanowiskowa bez ograniczeń firm
  • Program Ala - księga podatkowa wersja dla Biura Rachunkowego jednostanowiskowa bez ograniczeń firm
  • Program Ewa - fakturowanie i magazyn

Faktury - Program do codziennej pracy w biurze Ewa w wersji MAX umożliwi masowe wystawianie faktur cyklicznych, prowadzenie rozrachunków, czy też importu wyciągów bankowych i automatyczne rozliczanie wystawionych dokumentów.

KPiR i Ryczałt - Program „Ala” pozwala na prowadzenie dwóch podstawowych form księgowości uproszczonej, czyli: Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR) oraz Ewidencji Przychodów (Ryczałt).

Kadry i Płace - Program Aga umożliwi prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej w firmie oraz naliczanie płac na podstawie wprowadzonej umowy i ewidencji czasu pracy. Wyliczanie wysokości stawek urlopowych, ekwiwalentów, zasiłków chorobowych, macierzyńskich itp.

JPK i Deklaracje - Programy Streamsoft PCBiznes umożliwiają wygenerowanie, sprawdzenie i przesłanie e-Deklaracji oraz JPK do Urzędu Skarbowego. Obsługiwane są wszystkie wymagane deklaracje, w tym m.in.: PIT-5, VAT-7, VAT-UE, PIT-11, PIT-4R, PIT-R, PIT-8AR.

Eksport do Płatnika - Wygenerowanie pliku XML z danymi rozliczeniowymi i zgłoszeniowymi do ZUS, które można zaimportować do systemu „Płatnik”. Aga obsługuje wszystkie wymagane formularze ZUS, w tym m.in. ZUS RCA, ZUS RSA, ZUS RZA.

Przelewy do ZUS - Naliczanie wysokości składek za Ubezpieczenie Społeczne, Ubezpieczenie Zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Fundusz Emerytur Pomostowych oraz generowanie danych do przelewu na odpowiednie konta ZUS.

Dlaczego streamSOFT PCBiznes Pakiet dla Biur Rachunkowch PCBiznes na PREMIUM:

  • Dożywotnia licencja na program
  • Zgodność z aktualnymi przepisami
  • 12 miesięcy bezpłatnego wsparcia i aktualizacji

Zawartość

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Faqs