Obniżka!
AVM Fritz!BOX 7490 ADSL2+/DSL/VDSL/VDSL2/xDSL

Router AVM Fritz!BOX 7490 ADSL2+/DSL/VDSL/VDSL2/xDSL

Stan: Nowy produkt

Producent:

FRITZ!Box 7490 zapewnia maksymalną szybkość i stabilność połączenia z Internetem zarówno na łączach ADSL2+ jak i VDSL oraz sieci kablowych czy osiedlowych, wykorzystując port WAN. Urządzenia mogą korzystać z najszybszych połączeń WLAN AC, Gigabit LAN oraz USB 3.0 zapewniając najwyższy komfort pracy i rozrywki.

730,89 zł netto

-81,30 zł

812,20 zł netto

Opis

Typ:Router ADSL2+/DSL/VDSL/VDSL2/xDSL/3G/4G
Przeznaczenie:Sieci domowe, małe biuro, Media Server
Modem ADSL/ADSL2+Tak
Obsługa sieci kablowychTak
Obsługa modemów USB 3G/4GTak
Pasmo WLANWLAN 2,4 oraz 5 GHz
Port WAN1 Lan zamienne z WAN
Standard WLAN802.11g, b, a, n (450 Mbit/s), ac (1300 Mbit/s)
Szyfrowanie WLANWLAN 2,4 oraz 5 GHz
Porty Ethernet4 porty Gigabit LAN (1000 Mbit/s)
Porty USB2 Porty USB 3.0
Serwer multimediówTak
NAS/Dysk sieciowyTak
Centralka telefoniczna/PBXAnalogowa/ISDN/VoIP
VPN IPSecTak
WLAN dla gościTak
Baza DECTTak, do 6 słuchawek bazprzewodowych
Porty analogowe2 porty analogowe
Porty ISDN1 port ISDN
Smart HomeTak, do 10 gnizadek FRITZ!DECT 200
Automatyczna sekretarkaTak
Fax-To-MailTak
Kontrola rodzicielskaTak
Menu w języku polskimTak
Obsługa HD VoiceTak
Modem VDSL/VDSL2Tak

Więcej informacji

FRITZ!Box 7490 to router wykorzystuje połączenia WLAN AC, USB 3.0 i Gigabit LAN gwarantując najlepszą szybkość połączenia Internetowego na łączach ADSL2+, VDSL, również przy wykorzystaniu portu WLAN dla np. osiedlowych sieci kablowych. 

Najszybsze bezprzewodowe połączenia 

Router FRITZ!Box pracuje w najnowocześniejszym standardzie WLAN AC. Wszystkie urządzenia połączone z Internetem korzystają z podwójnego pasma WLAN 2,4 GHz oraz 5 GHz, które dzięki prędkości pozwalają cieszyć się wysokim komfortem pracy. 

Gwarancja bezpieczeństwa 

FRITZ!Box w swoim standardzie zapewnia każdemu z urządzeń bezpieczeństwo, poprzez ochronę danych. A bezpłatne i regularne aktualizacje nieustannie podnoszą poziom bezpieczeństwa. 


FRITZ!Box 7490 umożliwia podłączenie wszystkich telefonów linii analogowej, ISDN oraz nawet 10 kont telefonii internetowej VoIP. Aplikacje mobilne dostępne za darmo pozwalają na sprawdzanie listy połączeń oraz odsłuchanie pozostawionych wiadomości głosowych z dowolnego miejsca. Urządzenie wyposażone jest ponadto w automatyczne sekretarki oraz funkcję faksu.

Multimedia w całym domu

Z routerem FRITZ!Box 3490 możliwe jest korzystanie z doskonałej jakości rozrywki w całym domu. Media serwer oraz dwa szybkie porty USB 3.0 pozwolą na udostępnienie w całej sieci muzyki, zdjęć i filmów.FRITZ!Box to synonim bezpieczeństwa! Kompleksowa koncepcja zabezpieczeń chroni twoje dane i jest przez nas stale testowana i udoskonalana. Bezpłatne aktualizacje zapewniają zawsze wysoki poziom bezpieczeństwa.

FRITZ!OS – bogactwo możliwości

FRITZ!OS, system operacyjny urządzenia FRITZ!Box, jest regularnie uzupełniany o nowe funkcje. Dzięki aplikacjom FRITZ!App także poza domem zawsze masz dostęp do danych przez smartfona, możesz telefonować, korzystając z sieci domowej lub sterować urządzeniami odtwarzającymi. Wszystkie aktualizacje i aplikacje są oczywiście bezpłatne.

Łatwość obsługi

Prasę komputerowa i użytkownicy wielokrotnie chwalili prostotę obsługi urządzeń FRITZ!Box. Projektanci czynią wszystko, aby jak najbardziej ułatwić użytkownikowi obsługę. Wszystko to zapewnione jest przez przejrzysty interfejs i kreatory, które prowadzą Cię krok po kroku.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Faqs