ELZAB InfoKiosk

Stan: Nowy produkt

Producent:

ELZAB InfoKiosk to nowoczesne urządzenie interaktywne, oparte na systemie Android. Może dostarczać określone usługi informacyjne, reklamowe, czy pełnić funkcje kontrolne. InfoKiosk może być elementem systemu rejestracji czasu pracy, systemu obsługującego proces produkcji dla weryfikacji wykonanych czynności oraz identyfikacji produktów, może również stanowić punkt dostępowy do Internetu.

2 390,00 zł netto

Opis

Procesor:Cortex-A9, Dual Core, 1,2GHz
Zasilanie sieciowe:12V 2A (zasilacz w zestawie)
Szerokość:274,50 mm
Wysokość:160,50 mm
Głębokość:23,50 mm
Waga:365g
Przekątna ekranu:10,1” TFT LCD graficzny z podświetleniem
Typ panelu dotykowego:pojemnościowy multi-touch
Pamięć RAM:1 GB DDR3 SDRAM
Ilość portów USB:USB USB 2.0 host type A, Micro USB Micro USB 2.0
Sieć Ethernet:Ethernet RJ45 10/100Mbps LAN
Pasmo WLANWiFi 802.11 b/g/n
Rozdzielczość:1024x600
Dostępne interfejsy:Mini HDMI Mini HDMI out, Type C, SD Card slot
System operacyjny:Android 4.1.x, Jelly Bean
Pamięć Flash:4 GB NAND Flash
Czytnik kodów kreskowych:Area imager 2D

Więcej informacji

ELZAB InfoKiosk to nowoczesne urządzenie interaktywne, oparte na systemie Android. Może dostarczać określone usługi informacyjne, reklamowe, czy pełnić funkcje kontrolne.
ELZAB InfoKiosk może być elementem systemu rejestracji czasu pracy, systemu obsługującego proces produkcji dla weryfikacji wykonanych czynności oraz identyfikacji produktów i podzespołów, może również stanowić punkt dostępowy do Internetu.

Dzięki otwartej platformie opartej o jeden z najpopularniejszych systemów, użytkownik ma możliwość instalowania własnych aplikacji z dowolnej dziedziny i branży.
Urządzenie wspiera pracę placówek handlowych poprzez sprawdzanie cen, obsługę programów lojalnościowych, emitowanie informacji o produktach, recepturach, bieżących promocjach w placówce handlowej.
Dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz gwarantuje niezawodną i płynną pracę urządzenia, a 10” ekran dotykowy pozwala na wygodną obsługę aplikacji interaktywnych.

Komunikacja LAN i WiFi
ELZAB InfoKiosk komunikuje się z serwerem zarządzającym za pośrednictwem sieci LAN (Ethernet 10/100Mbps) lub WLAN (IEEE 802.11b/g/n).

Odczyt kodów kreskowych
W urządzeniu zastosowano zaawansowany moduł skanujący typu area imager. Technologia ta umożliwia bezbłędny odczyt kodów 1D lub 2D drukowanych na papierze, folii, plastiku bądź odczyt z ekranu telefonu komórkowego, czy tabletu.


Aplikacja do sprawdzania cen

W urządzeniu preinstalowana jest aplikacja firmy ELZAB dedykowana do branży retail. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlanie ceny towaru. Aplikacja umożliwia wykorzystanie ELZAB InfoKiosku do wyświetlania filmów reklamowych w czasie oczekiwania na sprawdzenie ceny. Duży wyświetlacz daje komfort czytania ceny, a także zachęca klienta do przyjrzenia się prezentowanym reklamom.

Dźwiękowe odtwarzanie cen
Wbudowane głośniki stereo umożliwiają dźwiękowe odtwarzanie ceny towaru. Możliwe jest ustawienie głosu żeńskiego lub męskiego. Funkcja głosowa stanowi dużą pomoc dla osób starszych lub niedowidzących.

Wyświetlacz
W urządzeniu zastosowano dotykowy, kolorowy wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 10,1’’ oraz rozdzielczości 1024x600 pikseli.
Na wyświetlaczu prezentowana jest grafika zachęcająca do odczytania ceny na produkcie. Wyświetlacz umożliwia również wyświetlanie grafik reklamowych w czasie, gdy sprawdzarka znajduje się w stanie oczekiwania.

Komunikacja z systemem komputerowym
Aplikacja komunikuje się z programem zarządzającym za pośrednictwem sieci LAN lub WLAN. W momencie odczytania kodu kreskowego aplikacja wysyła zapytanie o dane towaru do oprogramowania zarządzającego. Centralne pamiętanie bazy towarowej gwarantuje zgodność danych na wszystkich zainstalowanych w sieci urządzeniach.

Możliwość dołączenia czytnika zewnętrznego
Do ELZAB InfoKiosku można podpiąć dodatkowy czytnik ręczny. Jest to przydatne w sytuacji, kiedy sklep oferuje towary wielkogabarytowe.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Faqs

    Pobierz

    Uproszczona instrukcja obsługi Elzab InfoKiosk

    Pobierz (440.2k)