Moduł zasilania ELZAB MR 4xLAN bez zasilacza

Stan: Nowy produkt

Producent:

Moduł zasilania Elzab MR 4xLAN jest opcjonalnym doposażeniem modułu Elzab MRPS 4xLAN wraz z zasilaczem . Ma zastosowanie wtedy, gdy do sieci LAN podłącza się 5 do 8 sprawdzarek Elzab LLT, LWT, LFT.

79,00 zł netto

Więcej informacji

Moduł zasilania Elzab MR 4xLAN jest opcjonalnym doposażeniem modułu Elzab MRPS 4xLAN wraz z zasilaczem . Ma zastosowanie wtedy, gdy do sieci LAN podłącza się 5 do 8 sprawdzarek cen Elzab LLT, LWT, LFT. Moduł zasilania Elzab MR 4xLAN nie ma wbudowanego zasilacza – jego zasilanie odbywa się z modułu zasilania Elzab MRPS 4xLAN za pośrednictwem przewodu, który znajduje się na wyposażeniu Elzab MR 4xLAN.
Instalacja co najmniej pięciu sprawdzarek cen Elzab oparta o moduł zasilania Elzab MRPS 4xLAN wraz z zasilaczem oraz moduł zasilania MR 4xLAN jest tańsza od rozwiązania, w którym stosuje się dotychczas funkcjonujące w ofercie ELZABu produkty: moduł zasilania do sieci LAN oraz zasilacz sieciowy Elzab 33V 1,6A.
Oba elementy można poza tym estetycznie ustawić jeden na drugim i połączyć ze sobą (do tego celu dołączamy odpowiedniej jakości rzep).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Faqs