Sprawdzarka cen ELZAB

Stan: Nowy produkt

Producent:

Sprawdzarka nowej generacji ELZAB to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci bezprzewodowej WLAN, Ethernet lub RS-232 w zależności od wersji.

1 190,00 zł netto

Opis

Liczba towarów:65535 (R)
Złącza komunikacyjne:RS-232 (R) WiFi (W) Ethernet (L)
Zasilanie sieciowe:24 – 60 V DC gniazdo w standardzie na 5,5/2,5
Szerokość:173 mm
Wysokość:197 mm
Głębokość:137 mm
Waga:1,4 kg
Przekątna ekranu:TFT 4,3 ‘’ graficzny z podświetleniem
Ilość portów USB:1x (pamięć zewnętrzna)
Ilość portów szeregowych:1x (zewnętrzny czytnik kodów kreskowych)
Sieć Ethernet:LAN Standard 100Mb/s (L)
Warunki pracy:40% - 80% (bez kondensacji) 0°C – 40°C
Rozdzielczość:480x272
Dostępne interfejsy:(R) RJ45 (RS232 + zasilanie zdalne), (L) RJ45 (LAN Standard 100Mb/s + zasilanie zdalne), (W) gniazdo SMA (antena)

Więcej informacji

Sprawdzarka nowej generacji ELZAB to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci bezprzewodowej WLAN, Ethernet lub RS-232 w zależności od wersji.

 • Sprawdzarka R nowej generacji sprawdzarek ELZAB to wersja zaprojektowana do komunikacji z komputerem i systemem zarządzającym z wykorzystaniem transmisji RS232. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej. Sprawdzarka ELZAB R korzysta z bazy towarowej, która znajduje w pamięci sprawdzarki. Może zapamiętać 65535 PLU.
 • Sprawdzarka W nowej generacji sprawdzarek ELZAB to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci bezprzewodowej WLAN. Wymiana danych z systemem komputerowym sklepu realizowana jest poprzez sieć WiFi. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej.

 • Sprawdzarka L nowej generacji sprawdzarek ELZAB to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej.

Odczyt kodów kreskowych:

 • W sprawdzarce w wersji z czytnikiem LT zastosowano czytnik liniowy typu linear imager, co stanowi rozwiązanie ekonomiczne, ale wymagające odpowiedniego ustawienia towaru. Rozwiązanie polecane do placówek handlowych o niewielkim natężeniu ruchu.
 • W sprawdzarce w wersji z czytnikiem WT zastosowano czytnik wielokierunkowy laserowy, co pozwala na łatwy odczyt kodów nawet wysokiej gęstości z większej odległości. Rozwiązanie polecane do placówek handlowych, w których występuje duży przepływ towarów i klientów.
 • W sprawdzarce w wersji z czytnikiem FT zastosowano czytnik wielokierunkowy typu area imager, co pozwala na łatwy odczyt kodu bez konieczności ustawienia produktu pod określonym kątem. Rozwiązanie polecane do placówek handlowych, w których występuje duży przepływ towarów i klientów.

Możliwość dołączenia czytnika zewnętrznego
Gdy wiele towarów w placówce posiada duże gabaryty i odczyt kodu przez zabudowany czytnik jest utrudniony lub niemożliwy, do sprawdzarki można podpiąć czytnik ręczny.

Dźwiękowe odtwarzanie cen
Absolutna nowość w tego typu urządzeniach.
Konstrukcja nowej linii sprawdzarek umożliwia odtwarzanie dźwiękowe ceny towaru. Możliwe jest ustawienie głosu żeńskiego lub męskiego. Ta zaleta stanowi nieocenioną pomoc dla osób mających problem z odczytaniem ceny z wyświetlacza.

Wyświetlacz
W sprawdzarce zastosowano kolorowy, podświetlany wyświetlacz graficzny TFT 4,3 ‘’ o rozdzielczości 480x272. Wyrazisty, przyjazny dla oka obraz o wysokiej jakości znacznie rozszerza możliwości sprawdzarki.
Na wyświetlaczu może być prezentowana grafika zachęcająca do odczytania ceny na produkcie,
Wyświetlacz umożliwia również wyświetlanie grafik reklamowych w czasie, gdy sprawdzarka znajduje się w stanie gotowości.

Komunikacja z systemem komputerowym

 • Sprawdzarka Elzab w wersji R komunikuje się z komputerem i systemem zarządzającym z wykorzystaniem transmisji RS232. Baza towarowa jest przesyłana do sprawdzarki z programu zarządzającego. Jeżeli w programie magazynowym następuje zmiana, np. dodanie nowego towaru czy zmiana ceny, zaktualizowane dane muszą być każdorazowo przesłane do sprawdzarki.
 • Sprawdzarka Elzab w wersji W komunikują się z programem zarządzającym za pośrednictwem sieci bezprzewodowej WLAN. Dostęp do sieci może być zrealizowany poprzez dowolny punkt dostępowy (Access Pont) zgodny z normą IEEE 802.11b/g.
  Sprawdzarka cen Elzab W
  Zasięg zależy od zlokalizowania sprawdzarki i punktu dostępowego.Sprawdzarki w wersji WiFi w momencie odczytania kodu kreskowego wysyłają zapytanie o dane towaru do oprogramowania zarządzającego. Centralne pamiętanie bazy towarowej gwarantuje zgodność danych na wszystkich zainstalowanych w sieci urządzeniach.Nawet przy dużej liczbie sprawdzarek zintegrowanych z programem magazynowym odpowiedź i wyświetlenie informacji o nazwie i cenie towaru są natychmiastowe.
 • Sprawdzarka Elzab w wersji L komunikują się z programem zarządzającym za pośrednictwem sieci LAN. Zarówno transmisja danych jak i zasilanie mogą być prowadzone jednym kablem. Maksymalna odległość pomiędzy sprawdzarką LAN a modułem zasilania wynosi 100 m. Sprawdzarki w wersji LAN w momencie odczytania kodu kreskowego wysyłają zapytanie o dane towaru do oprogramowania zarządzającego.Centralne pamiętanie bazy towarowej gwarantuje zgodność danych na wszystkich zainstalowanych w sieci urządzeniach. Nawet przy dużej liczbie sprawdzarek zintegrowanych z programem magazynowym odpowiedź i wyświetlenie informacji o nazwie i cenie towaru są natychmiastowe.

Montaż
Sprawdzarki są przystosowane do mocowania na ścianie lub słupie. Służy do tego płyta mocująca. Pozwala ona również na mocowanie sprawdzarki na uchwycie lub wysięgniku. Rozstaw dodatkowych otworów jest dostosowany do rozstawu uchwytów popularnych w handlu.

Zasilanie

 • Sprawdzarka Elzab w wersji R
  Niezbędnym wyposażeniem sprawdzarek są zasilacze i moduły zasilania. Sprawdzarki RLT można zasilać lokalnie lub zdalnie przez kabel komunikacyjny. Każda sprawdzarka wyposażona jest w gniazdo zasilania dedykowane do zasilacza sieciowego 33V 1,6A. W instalacjach z jedną sprawdzarką polecaną metodą zasilania jest zastosowanie lokalnego zasilacza sieciowego 33V 1,6A

Sprawdzarka cen Elzab R

W rozbudowanych instalacjach z większą ilością sprawdzarek można zastosować Moduł zasilania MZAS do sieci RS232 wraz z zasilaczem sieciowym MZAS 33V 1,6A.

Sprawdzarka cen Elzab R

 • Sprawdzarka Elzab w wersji W
  Sprawdzarki pracujące w sieci bezprzewodowej WLAN należy zasilać lokalnie.
  Każda sprawdzarka wyposażona jest w gniazdo zasilania dedykowane do zasilacza sieciowego 33V 1,6A.
 • Sprawdzarka Elzab w wersji L
  Niezbędnym wyposażeniem sprawdzarek są moduły zasilania i zasilacze.Sprawdzarki pracujące w sieci LAN można zasilać lokalnie lub zdalnie przez kabel komunikacyjny. Każda sprawdzarka wyposażona jest w gniazdo zasilania dedykowane do zasilacza sieciowego 33V 1,6A. W instalacjach z jedną sprawdzarką polecaną metodą zasilania jest zastosowanie zasilacza PoE. W rozbudowanych instalacjach z większą ilością sprawdzarek można zastosować moduł zasilania MZAS do sieci LAN z zasilaczem 33V 1,6A. W przypadku instalacji w szafach typu rack istnieje możliwość podłączenia sprawdzarek poprzez moduł zasilania MRPS 2 4xLAN, który dodatkowo można rozbudować o kolejne 4 sprawdzarki modułem zasilania MR 4xLAN. Szybki i wygodny montaż w panelu 1U szafy rackowej umożliwia panel przedni RMS 1U. Nie wykorzystane pola panelu można zaślepić za pomocą zaślepki RMS 1U.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Faqs

  Pobierz

  Instrukcja obsługi sprawdzarki cen RS232

  Pobierz (539.87k)